Projektid

INVESTEERI

INVESTEERI

investeering

MÜÜA POSITIIVSE KASSAVOOGA UUED ÄRIPINNAD NOVIRA CAPITALI ARENDUSEL TALLINNA KESKLINNAS

* Pinna suurused 72,1-661m2
* Kehtiv üürileping 3-5 aastat
* IRR 6,4% kuni 13,4% aastas

Täpsem info ja investeerimisprospektid saadaval Novira Capitalis

Novira Plaza

Novira Plaza

korteritega büroohoone

2016. aasta suvel valmis Tallinna ärikvartali südames 15-korruseline modernne büroo- ja korterihoone Novira Plaza. Tartu maantee, Liivalaia ja Pronksi tänava nurgale kerkinud kõrghoone esimesele korrusele jäävad avarate vitriinakendega esinduslikud kaubanduspinnad väljapääsuga Tartu maanteele. Korrustel 2-12 ja 15 asuvad eksklusiivsed büroopinnad ning 13. ja 14. korrustel elupinnad, millest kõigist avanevad suurepärased vaated vanalinnale või merele. Et hoone erineva kasutusalaga pinnad omavahel ei ristuks, on Novira Plaza büroodele ja korteritele projekteeritud eraldi sissepääsud. Asudes linnaelu keskpunktis, ümbritsevad hoonet mitmed finantsasutuste peakontorid ja hotellid ning kaubandus- ja kultuurikeskused. Novira Plaza välisviimistluses on peamiselt kasutatud klaasi, tsingitud plekki ning efektset LED-valgustuslahendust. Hoone all asub kahekorruseline parkla.

Büroo 83

Büroo 83

büroohoone

Tartu maantee 83 asub 8-korruselise funktsionaalse ja silmatorkavalt põneva arhitektuuriga ärimaja. Hoone esimesel korrusel on avar vestibüül, päevarestoran ning äri- ja kaubanduspinnad. Alates teisest korrusest algavad bürookorrused avara vaatega ümbrusele, mida on võimalik jagada kuni kaheksaks eraldi juurdepääsuga kontoripinnaks. Paiknedes lennujaama ja südalinna ühendava magistraali ääres, vaid mõnesaja meetri kaugusel bussijaamast, on Büroo 83 ärimaja ideaalne neile, kes hindavad logistiliselt strateegilist asukohta Tallinna kesklinnas. Büroohoone piirkond on kiirestiarenev ja hinnatud, maja naaberkinnistule rajab Riigi Kinnisvara AS uue kohtumaja. Mugavaks parkimiseks on maja all kolmekorruseline autoparkla.

Centennial

Centennial

büroohoone

Centennial on kaasaegne ärimaja ja hotell Tallinna kesklinnas, Kaarli kiriku ja Rahvusraamatukogu vahetus läheduses Endla tänaval. Hoone koosneb kahest eraldi osast – ärimajast ja hotellist, mis on omavahel seotud avatud aatriumi ning lobbyga. Seitsmekorruselises osas valmis 2016. aasta suvel uus, täielikult renoveeritud ärimaja büroo- ja teeninduspindadega. Madalamas 4-korruselises osas asub Unique Hotels Grupi eestvedamisel 4* hotell koos konverentsiruumide ja restoraniga. Hoone on ehitatud 1960ndatel Eesti Riiklikule Statistikaametile ja renoveeriti täielikult 2016. aastal, mille käigus sai Centennial endale silmapaistva fassaadi koos energiasäästlike tehniliste lahendustega. Rekonstrueerimisprojekti autor on juhtiv arhitektuuribüroo Allianss Arhitektid.

Das Haus

Das Haus

äripindadega korterelamu

Das Haus on Pärnu maantee ja Süda tänava vahelisele alale kerkiv uusarendus, kuhu rajatakse neljast arhitektuurselt eristuvast hoonest koosnev elamukvartal. Lisaks eksklusiivsetele 1-5 toalistele korteritele on 1. korrusele ette nähtud ka kaubanduspinnad. Das Haus korterid on avarate planeeringutega ning korteritest avanevad kaunid vaated Tallinna linnale ja Süda tänava rohelusele. Parkimine on lahendatud kahekorruselises maa-aluseses garaažis.

Merirahu kodu

Merirahu kodu

korterelamud

Merirahu kodu on Rocca al Mare Vabaõhumuuseumi ja Merirahu elamurajooni vahele kerkiv uusarendus, mis pakub vaikset, merelähedast ja privaatset elukeskkonda. Avarale 2,5-hektarilisele krundile, mis küündib Vabaõhumuuseumi teelt mererannikuni, kerkib 8 kolmekordset maja, kus igaühes on 6 valgusküllast korterit. Ruumikate terrasside ja privaatsete õuealadega loob Merirahu kodu elanikele võrratu miljöö koduõue rõõmude nautimiseks. Mugava ja turvalise kodutunde tagamiseks on Merirahu kodu territoorium tõkkepuuga piiratud ning parkimine saab olema suletud maa-aluses garaažis.

Laheranna

Laheranna

krundid Jõelähtmel

Laheranna on looduskaunis piirkond, mis asub Jõelähtme vallas Ihasalu lahe ääres ning on Tallinna kesklinnast vaid 30-minutilise autosõidu kaugusel. 3-minutilise autosõidu kaugusel asub Neeme küla – endine väike kaluriküla, kus on olemas pood, lasteaed, algkool ning Ruhe restoran. 15-minutilise autosõidu kaugusel asub nii Kaberneeme jahisadam koos OKO restoraniga kui ka Estonian Golf & Country Club. Laherannas müügil olevad privaatsed kinnistud on suurusega 7000-13000 m2 ning paiknevad liivarannal. Piirkonnas on väljaehitatud infrastruktuur, asfalteeritud juurdesõiduteed kruntidele ja tänavavalgustus. Laheranna arhitektuurilist terviklikkust tagab Meelis Pressi poolt loodud ühtne stiil kerkivatele majadele.

Kalaranna kodu

Kalaranna kodu

äripindadega korterelamud

Kalaranna kodu asub Tallinna populaarseimas elamupiirkonnas – vaikses mereäärses Kalamajas. Asumi üheks esindustänavaks kavandatud Vana-Kalamaja tänavale on arhitektid Martin Aunin ja Marti Kahu projekteerinud neli väikest 2-4-korruselist äripindadega kortermaja, mis sulanduvad miljööväärtuslikku ümbruskonda ning loovad tänu kinnisele sisehoovile privaatse ja tervikliku elukeskkonna. Vanalinnast vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel olevad majad asuvad aadressidel Vana-Kalamaja 45, Vana-Kalamaja 43, Vana-Kalamaja 41 ja Küti tänav 2a. Kõigil hoolikalt valitud ja kvaliteetsete materjalidega viimistletud korteritel on maast laeni aknad ning enamikel on suured terrassid ja rõdud. Hoonete alla on rajatud maa-alune parkla ning autovabas sisehoovis oma mänguväljak noorematele elanikele.

Küti 2 ja 4

Küti 2 ja 4

korterelamud

Kalaranna kodu arendusprojekti jätkuna ehitatakse aadressile Küti 2 ja 4 väikesed korterelamud, mis moodustavad ümbruskonna hoonetega arhitektuuriliselt ühtse terviku. Koostöös tunnustatud arhitektuuribürooga KOKO on pooleteise hektari suurusele alale valminud hoonestuskava, mis näeb ette seitsme 3- kuni 4-korruselise korterimaja rajamist, mis sulanduvad hästi Kalamaja miljööväärtusliku linnaruumiga. Inimsõbraliku elukeskkonna loomiseks rajatakse hoonete juurde laste mänguväljakud, õdusad sisehoovid ning maa-alune parkla.