Ettevõttest

Novira Capital on 2013. aastal asutatud rahvusvahelisel kapitalil baseeruv ettevõte, mis tegeleb suuremahuliste kinnisvaraprojektide finantseerimise ja arendamisega. Firma portfelli kuuluvad arendusprojektid Tallinna kesklinna atraktiivsetes piirkondades ning peagi on plaanis laieneda ka Helsingi ja Riia kinnisvaraturule.

Novira Capital finantseerib büroo- ja kaubanduspindade ning kortermajade ja hotellide arendusprojekte eesmärgiga optimeerida projektide kapitalistruktuuri. Ettevõtte pakub paindlikku mezzanine laenu, mis kohandatakse iga kinnisvaraprojekti jaoks eraldi sõltuvalt selle riskiastmest, mahust ja ajakavast. Lisaks nõustab Novira Capital kinnisvara arendusega tegelevaid ettevõtteid müügitoodete kujundamisel ja parendamisel ning aitab realiseerida müügiplaane. Ettevõte on huvitatud ka kinnisvara arendusprojektide omandamisest või osalemisest nende omakapitalis.

Novira Capitali arendatud kinnisvaraprojektidesse on alati kaasatud kohalikud tipparhitektid, tunnustatud sisekujundajad ja usaldusväärsed ehitusfirmad, et täiendada linnapilti kõrgkvaliteetsete hoonetega, mis sulanduvad hästi ümbritsevasse keskkonda ning kus on hea elada või töötada.

Kõik Novira Capitali meeskonnaliikmed omavad kinnisvaravaldkonnas pikaajalist kogemust, olles viimase kolme aasta jooksul seotud ligikaudu 20 000 m2 korterite arendamise ja müügiga. Täna kuuluvad Novira Capitali ekspertide hästi struktureeritud arendusprojektide portfelli keskmise hinnatasemega korterid kesklinna äärealadel, eksklusiivsed büroo- ja kaubanduspinnad äripiirkonna südames ning luksuslikud südalinnakorterid.

Lugupidamisega,
Novira Capital